Pochlubte se svou Windows Azure aplikací a získejte od Microsoftu marketingovou podporu v hodnotě až 350 000 Kč

Všechny společnosti, které vyvíjejí aplikace pro Windows Azure, se mohou v posledních měsících zapojit do soutěže o marketingovou podporu ze strany Microsoftu.


Stačí zaregistrovat svou aplikaci skrze soutěžní stránku na Platform Ready portál, stáhnout a spustit test kompatibility a výsledek na portál nahrát. Pokud aplikace splní zkušební test, společnost automaticky získá k užívání logo „Powered by Windows Azure“, zviditelnění v novém zákaznickém katalogu Microsoft PinPoint a příležitost využít celou řadu finančních a marketingových podpor v hodnotě až 350 000 Kč.

Zároveň odborná porota každý měsíc vybírá jednu aplikaci, která je následně zviditelněna na trhu v podobě případové studie, komunikace v Microsoft online periodikách a na portálech třetích stran se zásahem desítek tisíc uživatelů. Kromě tohoto zviditelnění výherce obdrží 25 000 Kč na propagaci a dárek v podobě webové kamery.

Na konci dubna, kdy soutěž končí, porota vybere ze všech přihlášených aplikací tu nejlepší, která bude podpořena výše uvedenými způsoby a nad rámec toho postoupí do regionálního kola (v porotě budou nejvyšší představitelé společnosti Microsoft), získá letenku, ubytování a účast na Partnerské konferenci v Los Angeles, propagaci v rámci tiskové zprávy věnované platformě Windows Azure a jako třešničku herní systém Kinect spolu s konzolí Xbox 360.

Zájemci mohou své aplikace přihlašovat až do 30. dubna 2011 na soutěžní stránce “Tvoje firma. Tvoje šance na úspěch“. Čím dříve tak učiní, tím mají výraznější šance jak na měsíční, tak na celkovou výhru, a zároveň mohou čerpat dostupnou marketingovou podporu ve větším rozsahu.  

Proč vyvíjet pro Windows Azure?
Neřešíte správu technologické infrastruktury, soustředíte se na vývoj, poskytování služeb a hodnot svým zákazníkům. Máte obrovskou flexibilitu v provozu vašich aplikací, které jednoduše čerpají výkon dle aktuální spotřeby. Otevírají se vám nové trhy a obchodní příležitosti. V současnosti mají aplikaci kompatibilní s platformou Windows Azure např. tito partneři:

Přehled společností a jejich aplikací dosavadně registrovaných na Microsoft Platform Ready a kompatibilních s Windows Azure platformou:

A && L soft, s.r.o.    eCobra
Arronix, s.r.o.    Arronix ePortal
CÍGLER SOFTWARE, a.s.   iDoklad
Compauto, s.r.o.    Windows Azure Cost Calculator
GETMORE, s.r.o.        Getmore System (GMS)
GINA Software, s.r.o.    GINA System
Kentico software, s.r.o. Kentico CMS for ASP.NET
Koncept Hradec Králové, s.r.o.    Makléř (PMNET)
NESS Czech, s.r.o.    NESS Portál výběrových řízení
POLOMINO Services, spol. s r.o.    Convey System
Pythagoras, s.r.o.    HUPTools
Sprinx Systems, a.s.    SprinxCRM
The KITE, s.r.o.    The KITE Homeport System
TITIO, s.r.o.        Webella

...a celá řada dalších společností a jejich aplikací.











Komentáře