Bezpečnostní řešení mIDentity Basic

mIDentity je platforma pro mobilní zabezpečené aplikace – jde o patentované řešení zahrnující jak hardware, tak software. Hardwarová část je tvořena USB zařízením velikosti běžné flash paměti, které obsahuje paměť RAM, část, která se chová jako bootovatelný CD-ROM, z něhož lze spustit aplikaci, a smart card – SIM kartu. Software mIDentity Manager Professional je pak kompletní řešení zahrnující certifikační autoritu, registrační autoritu a podporu pro evidenci a logistiku včetně distribuce klíčů (USB tokenů s aplikací, SIM karet a tisk dopisů s PIN kódem). Veškerá data jsou šifrovaná (168bitové Tripple DES).mIDentity je platforma pro mobilní zabezpečené aplikace – jde o patentované řešení zahrnující jak hardware, tak software. Hardwarová část je tvořena USB zařízením velikosti běžné flash paměti, které obsahuje paměť RAM, část, která se chová jako bootovatelný CD-ROM, z něhož lze spustit aplikaci, a smart card – SIM kartu. Software mIDentity Manager Professional je pak kompletní řešení zahrnující certifikační autoritu, registrační autoritu a podporu pro evidenci a logistiku včetně distribuce klíčů (USB tokenů s aplikací, SIM karet a tisk dopisů s PIN kódem). Veškerá data jsou šifrovaná (168bitové Tripple DES).

Kategorie: Bezpečnostní řešení
Kobil Systems
www.kobil.com

Přihlašovatel:
Komix
www.komix.cz
distributor

Použití produktu: mIDentity je multifunkční zařízení pro zajištění vysoké bezpečnosti, jež lze použít k přenosu zašifrovaných dat či elektronickému podpisu. Kromě toho je možné z něj spustit aplikaci, která uživatele po zadání hesla napojí šifrovaným kanálem na jeho počítač nebo vybranou aplikaci (portál, SAP, k účtu v bance atd.), nebo s jeho pomocí vytvářet a odesílat zašifrované e-maily či šifrovat obsah disků. Software mIDentity manager, který je součástí řešení, poskytuje funkce certifikační autority, registrační autority i podporu logistiky.Zajímavé vlastnosti produktu:
* kompletní řešení včetně softwaru (certifikační autority)
* široké možnosti užití - vlastní klient, který se spouští ze zařízení
* bezproblémové využití pro pracovníky s nízkou znalostí IT
* minimální náklady na provoz
* autentizace, PKI (integrita, šifrování), OTP, SSO
* bezpečný přístup i z nezabezpečeného PC
* zabezpečený dálkový upgrade firmwaru

Záruka: 2 roky
Cena (bez DPH): 129 eur za verzi Kobil mIDentity Basic L (256 MB, včetně USB 2.0 dokovací stanice, smart karty a základního softwaru)


Komentáře