Černobílá multifunkční tiskárna A4 Kyocera FS-1116MFP

Multifunkční tiskárna Kyocera FS-1116MFP poskytuje rychlost tisku až 16 str./min ve formátu A4 a je určena pro provozní cykly dosahující maximálního objemu tisku až 10 000 stran za měsíc (při optimálním zatížení 1 500 stran/měsíc). Vyznačuje se rychlým startem, kdy pro zahřátí potřebuje pouze 25 sekund, přičemž první výtisk lze pořídit za 11a kopii za 12 sekund. Zařízení disponuje vstupní kapacitou 250 listů a standardně je dodáván podavač originálů na 50 listů. Vyznačuje se kompaktními rozměry a hmotností 15 kg a pro snadné ovládání nabízí podsvícený LCD displayMultifunkční tiskárna Kyocera FS-1116MFP poskytuje rychlost tisku až 16 str./min ve formátu A4 a je určena pro provozní cykly dosahující maximálního objemu tisku až 10 000 stran za měsíc (při optimálním zatížení 1 500 stran/měsíc). Vyznačuje se rychlým startem, kdy pro zahřátí potřebuje pouze 25 sekund, přičemž první výtisk lze pořídit za 11a kopii za 12 sekund. Zařízení disponuje vstupní kapacitou 250 listů a standardně je dodáván podavač originálů na 50 listů. Vyznačuje se kompaktními rozměry a hmotností 15 kg a pro snadné ovládání nabízí podsvícený LCD display.

Kategorie: Tisková zařízení
Kyocera
www.kyocera.com

Přihlašovatel: Janus
www.janus.cz
oficiální autorizovaný dovozce a distributor pro ČR

Použití produktu: Kyocera FS-1116MFP je se svými funkcemi tisku, kopírování a barevného skenování vhodná pro pracoviště jako jsou recepce, menší firemní pobočky nebo domácí kanceláře – tedy pro jakoukoliv vytíženou kancelář s nedostatkem pracovního prostoru. Se svými všestrannými funkcemi nabízenými ve standardním provedení splní i potřeby větších společností, jež kladou důraz na zabezpečení správy dokumentů v místě pracoviště.Zajímavé vlastnosti produktu:
* technologie Ecosys minimalizuje přímé i nepřímé náklady - náklady na spotřební materiál i údržbu a správu
* dlouhá životnost komponent, během níž je vyžadována pouze výměna toneru
* důraz na ekologický provoz

Záruka: 2 roky, záruka na životnost válců a vývojnic po dobu 2 let, nebo vytištění 100 000 stran, možnost rozšíření standardní záruky až na 3 roky pro tiskárnu a příslušenství
Cena (bez DPH): 11 750 K


Komentáře