Computerworld TOP 100 2008: Seznamte se s výsledky

Pokud se vám ještě nedostala do ruky prestižní publikace Top 100 ICT společností v České republice, která každoročně vychází jako příloha tištěného Computerworldu, máte nyní jedinečnou možnost podívat se na její kompletní elektronickou verzi v PDF!Pokud se vám ještě nedostala do ruky prestižní publikace Top 100 ICT společností v České republice, která každoročně vychází jako příloha tištěného Computerworldu, máte nyní jedinečnou možnost podívat se na její kompletní elektronickou verzi v PDF!

Kromě detailní tabulky s pořadí firem dle obratu v minulém roce zde najdete i jejich abecední seznam, žebříček telekomunikačních operátorů nebo také Top 10 společností s nejrychlejším růstem a také Top 10 systémových integrátorů v ČR. Díky tomu, že je tento přehled otevřený všem společnostem bez rozdílu, lze v něm kromě mnoha známých jmen nalézt i řadu menších firem, které jeho prostřednictvím mají dobrou možnost prezentovat své výsledky v takto prestižní publikaci, jež má pro svoji komplexnost a detailnost vysokou vypovídající hodnotu o situaci na tuzemském ICT trhu.

Jak se již stalo dobrým zvykem, i v tomto vydání vám nabízíme studie renomovaných analytických společností, které mají za cíl nejen zhodnotit uplynulý rok ve sféře ICT, ale také nabídnout možné vize dalšího vývoje, jenž nás v nejbližších letech čeká. Text je též ilustrován řadou grafů a nejrůznějších srovnání vycházejících z výzkumů exkluzivně uskutečněných pro časopis Computerworld.

Pokud budete chtít, aby i vaše firma byla zařazena v příštím roce v tomto žebříčku, budeme vás včas informovat o vyhlášení nového ročníku, a to jak v příslušné sekci našeho webu, tak i v tištěném Computerworldu.

Kompletní text této publikace je k dispozici ke stažení zde.

 Komentáře