Invex 2008: Dojmy z prvního dne

Včera odstartovaly v Brně veletrhy Invex, Digitex a Interkamera, které mají letos poměrně odlišný charakter. Z masové záležitosti se změnily v poměrně specializované akce pro lidi, které konkrétní oblast přesně zajímá. Školní zájezdy už začínají být minulostí.Včera odstartovaly v Brně veletrhy Invex, Digitex a Interkamera, které mají letos poměrně odlišný charakter. Z masové záležitosti se změnily v poměrně specializované akce pro lidi, které konkrétní oblast přesně zajímá. Školní zájezdy už začínají být minulostí.

V pondělí, kdy jsme na Invexu byli, se dopoledne v areálu výstaviště pohybovalo poměrně dost lidí, odpoledne zde bylo již prázdněji. Hlavním rysem jsou asi specializované konference a přednášky, o které na Invexu není nouze a které mají stále vysokou úroveň. Samotní vystavovatelé jsou na Invexu koncentrováni prakticky jen v pavilonu V, ale řadu dalších obsadily specializované projekty jako E-Vize, Franchise Meeting Point či ode dneška veletrh pracovních příležitostí Job Fair.

Celkově je zřejmé, že se veletrhy výrazně proměnily. Jejich současná podoba však může být vhodnější pro specializovaná obchodní jednání a získání úzce zaměřených informací.


Na brněnském výstavišti letos žádné davy neproudí...


Zájemce o zvýhodněné předplatné na stánku IDG...


Firma GFI přijela na Invex i se svým historickým autobusem.


Komentáře