Microsoft uvádí Vista Home (ke stažení: Upgrade Advisor)

Přinášíme vám výběr z nejaktuálnějších článků na téma nového operačního systému Windows Vista, které v poslední době vyšly v rámci IDG on-line okořeněný trochou těch informací z pražského zastoupení. Krom toho si můžete stáhnout také program, který ověří připravenost vašeho PC na Windows Vista.Přinášíme vám výběr z nejaktuálnějších článků na téma nového operačního systému Windows Vista, které v poslední době vyšly v rámci IDG on-line okořeněný trochou těch informací z pražského zastoupení. Krom toho si můžete stáhnout také program, který ověří připravenost vašeho PC na Windows Vista.

S prodejem nového operačního systému je to komplikovanější než obvykle – nejde jen o české mutace, ale i o rozdělení do několika verzí z nichž ta pro firmy je už k dispozici delší dobu. Microsoft již zahájil volný prodej Windows Vista Home, resp. Vista, zákazníkům po celém světě, včetně České republiky.

Lokalizovaná verze Vista Home je volně k dispozici již od 1. března, Office 2007 si pak čeští zákazníci mohou pořizovat už od 7. února.


Je vaše PC s Windows XP vhodné i pro upgrade na Windows Vista?
Vyzkoušejte si to s Windows Vista Upgrade Advisor, který si stáhnete zde (může ještě vyžadovat instalaci aktuální verze MSXML).Informace o Windows Vista přímo u Microsoftu najdete zde (čeština).


Komentáře