Nástroj pro řízení kvality softwarových projektů CleverTrack

CleverTrack plní administrativní funkce spojené s plánováním, řízením a následným vyhodnocováním testů softwarových aplikací v průběhu životního cyklu vývoje a provozu softwaru. V praxi zastřešuje QA proces od sběru požadavků přes definici testů, jejich plánování a spouštění až po správu chyb i kompletní QA reporting. Umí spolupracovat s externím bugtrackerem (například Bugzilla nebo Mantis). Aplikace je poskytována jako služba.CleverTrack plní administrativní funkce spojené s plánováním, řízením a následným vyhodnocováním testů softwarových aplikací v průběhu životního cyklu vývoje a provozu softwaru. V praxi zastřešuje QA proces od sběru požadavků přes definici testů, jejich plánování a spouštění až po správu chyb i kompletní QA reporting. Umí spolupracovat s externím bugtrackerem (například Bugzilla nebo Mantis). Aplikace je poskytována jako služba.

Kategorie: Podpora vývoje aplikací

Výrobce: Cleverbee
www.cleverbee.com

Přihlašovatel: Cleverbee, výrobce
www.cleverbee.com

Použití produktu: Produkt umožňuje zákazníkům přehledně definovat a spravovat testy (primárně při vývoji softwaru), a to jak importem z UML, tak i manuálně. Byl vyvinut s ohledem na potřeby softwarové firmy, využít jej ale lze i v jiných oborech. CleverTrack se stává centrálním řídícím místem všech QA informací a aplikačních požadavků, testů a souvisejících chyb. Systém nabízí vše jako službu formou webové aplikace, a to bez nutnosti jakýchkoliv instalací na straně klienta. Díky tomu mají členové týmu přístup ke všem informacím nezávisle na svém geografickém rozmístění.

Obrázek:
Zajímavé vlastnosti produktu:
  • oddělená správa požadavků, vlastní testování a reporting
  • definovatelné reporty, analýza stavu projektu
  • platformová nezávislost a žádné lokální instalace ani aktivní prvky (aplety, ActiveX) u klienta
  • podpora MSIE, Mozilla/Firefox, Opera
  • možnost úprav dle přání klienta, včetně integrace jiného bugtrackeru
  • příznivá cena

Cena (bez DPH): od 300 Kč za uživatele a měsíc (při 50 uživatelích na 12 měsíců, např. pro 5 uživatelů na 3 měsíce 1 100 Kč na uživatele a měsíc)


Komentáře