Ochrana klientských stanic Forefront Client Security

Microsoft Forefront Client společně s dalšími produkty komplexní řady bezpečnostních produktů Forefront Security tvoří ucelenou integrovanou sadu produktů zabezpečení zajišťující ochranu jak na straně klienta, serveru, tak i hraniční sítě. Platforma je centrálně spravovatelná, což administrátorům umožňuje jak konfigurovat agenty na jednotlivých strojích, tak prohlížet příslušné reporty.Microsoft Forefront Client společně s dalšími produkty komplexní řady bezpečnostních produktů Forefront Security tvoří ucelenou integrovanou sadu produktů zabezpečení zajišťující ochranu jak na straně klienta, serveru, tak i hraniční sítě. Platforma je centrálně spravovatelná, což administrátorům umožňuje jak konfigurovat agenty na jednotlivých strojích, tak prohlížet příslušné reporty.

Kategorie: Bezpečnostní řešení

Výrobce: Microsoft
www.microsoft.com

Přihlašovatel:
Microsoft ČR
www.microsoft.com/cze
lokální pobočka výrobce

Použití produktu: Produkt slouží k antimalwarové ochraně koncových stanic a serverových operačních systémů společnosti Microsoft. Ochrana před škodlivým softwarem poskytuje plánovanou nebo vyžádanou detekci a odstranění virů, spywaru, rootkitů a dalších nově vznikajících hrozeb v reálném čase.Zajímavé vlastnosti produktu:
- vysoká míra integrace s platformou Microsoftu včetně nástrojů pro správu sítě (System Center).
- využití stávajících technologií, nástrojů a znalostí
- jednotná správa z jednoho prostředí pro bezpečnostní řešení Forefront a ostatní části infrastruktury
- propracovaný systém centrálního dohledu a reportů
- možnost bezplatného domácího použití nástroje i pro zaměstnance firem, které toto řešení používají

Cena (bez DPH): cca 1 EUR za uživatele a měsíc (v závislosti na použitém licenčním modelu či pořízení v rámci speciálních licenčních balíčků)


Komentáře