Virtualizační architektura pro blade servery HP Virtual Connect Module for c-Class BladeSystem

Moduly HP Virtual Connect sjednocují správu serverů a jejich připojení k podnikové IT infrastruktuře (LAN i SAN) na základě průmyslových standardů. Propojení serverů se síťovou a storage infrastrukturou nastaví administrátoři jen při instalaci samotného HP Blade Enclosure c7000 popř. HP Virtual Connect a dále už jej může jednoduše spravovat jediná osoba na základě přednastavených pravidel, bez nutnosti zásahu LAN či SAN administrátorů. HP Virtual Connect přenáší možnosti virtualizace ze serverů do oblasti konektivity celého blade řešení.Moduly HP Virtual Connect sjednocují správu serverů a jejich připojení k podnikové IT infrastruktuře (LAN i SAN) na základě průmyslových standardů. Propojení serverů se síťovou a storage infrastrukturou nastaví administrátoři jen při instalaci samotného HP Blade Enclosure c7000 popř. HP Virtual Connect a dále už jej může jednoduše spravovat jediná osoba na základě přednastavených pravidel, bez nutnosti zásahu LAN či SAN administrátorů. HP Virtual Connect přenáší možnosti virtualizace ze serverů do oblasti konektivity celého blade řešení.

Kategorie: Infrastrukturní hardware
Hewlett-Packard
www.hp.com

Přihlašovatel: Hewlett-Packard
www.hp.cz
zastoupení výrobce

Použití produktu: Moduly HP Virtual Connect slouží k virtualizaci připojení HP Blade Serverů k IT infrastruktuře LAN i SAN, díky čemuž výrazně zjednodušují správu a umožňují rychlé připojení a nastavení serverů, stejně jako infrastruktury LAN a SAN. To ocení administrátoři například tehdy, pokud do svého prostředí přidávají nové blade servery, vyměňují jednotky v případě poruchy nebo provádějí migrace. Vedle toho Virtual Connect umožňuje rychlé přepnutí prostředí připojeného k serverům (například při přesunu výpočetních zdrojů mezi testovacím a produkčním prostředím), vytváření záložních serverů či agregaci LAN a SAN portů.Zajímavé vlastnosti produktu:
* rychlá změna nastavení serverů, LAN i SAN infrastruktury
* snadná náhrada nebo výměna serverů
* možnost vytváření tzv. spare serverů
* bezproblémová instalace, přesunutí či migrace serverů
* možnost agregace „drahých“ LAN i SAN portů
* rychlé přepnutí prostředí připojeného k serverům
* vzdálená správa prostřednictvím webového rozhraní
* zvýšení produktivity správy celého řešení

Záruka: 3 roky
Cena (bez DPH): HP 1/10Gb Virtual Connect Ethernet Module for c-Class BladeSystem 121 388 Kč, HP 4Gb Virtual Connect Fibre Channel Module for c-Class BladeSystem 202 328 K


Komentáře