Webová aplikace HelpDesk pro Microsoft Office SharePoint Server/Services 2007

Helpdesk pro Microsoft Office SharePoint Server/Services 2007 je webová aplikace integrálně napojená na SharePoint, která umožňuje přehledným způsobem řešit problémy a požadavky různých organizací. Mimo jiné dovoluje uživateli vybrat si ze čtyř různých způsobů řešení požadavků – standardní, zrychlený, sériový, paralelní.Helpdesk pro Microsoft Office SharePoint Server/Services 2007 je webová aplikace integrálně napojená na SharePoint, která umožňuje přehledným způsobem řešit problémy a požadavky různých organizací. Mimo jiné dovoluje uživateli vybrat si ze čtyř různých způsobů řešení požadavků – standardní, zrychlený, sériový, paralelní.

Kategorie: Nástroje pro správu

Výrobce: Kaktus Software
www.kaktus.cz

Přihlašovatel: Kaktus Software, výrobce
www.kaktus.cz

Použití produktu: Produkt rozšiřuje funkcionalitu platformy Microsoft SharePoint a nabízí společnostem i dalším organizacím předpřipravené řešení pro automatizaci firemních procesů v oblasti publikace, správy a řízení incidentů. Jde o univerzální řešení, jež lze využívat i v jiných oblastech, než jen v IT – například pro evidenci a správu stížností od zákazníků.

Obrázek:
Zajímavé vlastnosti produktu:
  • přehledné uživatelské rozhraní
  • možnost upravit veškeré funkce, jako je třídění, filtrování, vyhledávání apod., dle požadavků organizace
  • snadná konfigurovatelnost a správa systému, možnost přidělovat kompetence a statisticky vyhodnocovat řešení jednotlivých požadavků
  • propojitelnost s ostatními systémy
  • archivace veškerých záznamů
  • možnost průběžně sledovat řešení zadaného požadavku ze strany klienta

Cena (bez DPH): od 40 000 K


Komentáře