Apple iPhone XS láká na kvalitní fotoaparát i precizní operační systém

Jaké další parametry nabízí?

Apple iPhone XS láká na kvalitní fotoaparát i precizní operační systém


Již rok po uvedení iPhonu X na trh, představila společnost jeho nástupce – Apple iPhone XS. Ten si získává srdce mnoha uživatelů po celém světě zejména pro svůj precizně odladěný operační systém iOS, špičkovou kvalitu displeje, fotoaparát nebo procesor s neuronovým enginem. Jaké další parametry nabízí?

Jemný bezrámečkový displej

Pokud něco Apple iPhone XS charakterizuje, pak je to skvělý fotoaparát a nový Super Retina displej typu OLED. Ten je charakteristický svými velkými pozorovacími úhly a živým podáním barev. Sytější barvy a jejich velký kontrast zajišťuje i podpora HDR 10. Kvalitní bezrámečkový displej se může pyšnit rozlišením 2436 x 1125 pixelů. Máte tak jistotu, že se vám do rukou dostává zařízení nejvyšší kvality a jeden z nejlepších smartphonů současné doby.

Nejlepší fotoaparát u značky Apple

Pokud je něčím model XS skutečně typický, pak je to duální fotoaparát s úžasným rozlišením 12 Mpx a světelností f/1,8 u širokoúhlého fotoaparátu a f/2,4 u teleobjektivu. Navíc je obdařen novou funkcí Smart HDR – ta umožní vytvořit 4 různé fotografie a následně je spojit dohromady. Tento model má v sobě dvakrát rychlejší senzor a vylepšenou optickou stabilizaci. Všechny tyto charakteristiky dávají tušit, že je přístroj vybaven nejlepším fotoaparátem současné produkce značky Apple.

Odolný přístroj

Telefon iPhone XS disponuje prozatím nejodolnějším sklem, které společnost Apple dosud vyvinula. Tělo smartphonu je vyrobeno z chirurgické oceli. Telefon je tak schopen odolávat prachu i vodě podle standardu IP68, což znamená, že vydrží být ponořený až půl hodiny v hloubce dvou metrů. Pokud se vám na přístroj nechtěně vyleje nápoj, nebude rozhodně nijak ohrožen.

Přístroj iPhone XS patří mezi nejkvalitnější smartphony současnosti.

Úvodní foto: sergey causelove / Shutterstock.com


Komentáře