Canon Europe jmenoval nového generálního ředitele a jednatele společností Océ ČR a Océ SR


Hermann AnderlSpolečnost Canon, světový lídr v oblasti digitálního zpracování obrazu, oznámila jmenování Hermanna Anderla generálním ředitelem a jednatelem společností Océ Česká republika a Océ Slovenská republika. Hermann Anderl je odpovědný Rokusovi van Iperenovi, prezidentovi a generálnímu řediteli Canon pro Evropu, Střední východ a Afriku.

Hermann Anderl přichází na svoji novou pracovní pozici z Océ Austria, kde zastával dva roky funkci generálního ředitele. Mimo jiné byl zodpovědný za integrační proces Canon – Océ v Rakousku a tuto roli bude vedle nových povinností v České republice a na Slovensku vykonávat i nadále až do právně účinného sloučení společností Canon a Océ v Rakousku.

Hermann Anderl přináší do Océ Česká republika a Océ Slovenská republika hluboké znalosti a zkušenosti z polygrafického průmyslu. Od roku 1990 do roku 1996 pracoval v Canon Austria jako prodejní a marketingový manažer. Předtím, než v roce 2010 nastoupil do Océ Austria na pozici výkonného ředitele, zastával seniorské manažerské pozice ve společnostech působících v polygrafickém průmyslu.

O společnosti Canon Europe
Společnost Canon Europe je dceřinou společností japonské společnosti Canon Inc., předního světového inovátora a poskytovatele fotografických a zobrazovacích technologií.

Společnost Canon, Inc., byla založena v roce 1937 a již více než 70 let úspěšně působí v oblasti výzkumu a vývoje optických systémů. Canon v minulém roce slavil padesáté výročí své obchodní přítomnosti v Evropě.Komentáře