Canon imagePROGRAF zvolen asociací EDP nejlepší fotografickou tiskárnou

Canon Europe oznámil, že velkoformátová tiskárna Canon imagePROGRAF iPF8300 získala ocenění „Nejlepší fotografická tiskárna roku 2011“ od Evropské asociace digitálního tisku (European Digital Press - EDP).


Předání ceny proběhlo na slavnostním ceremoniálu během veletrhu FESPA Digital. Asociace EDP je složená ze zástupců předních evropských časopisů věnovaných digitálnímu tisku a reprezentuje více než jeden milion čtenářů z řad grafických umělců z 18 zemí.

EDP ocenila iPF8300 za 12barevný inkoust Lucia EX a inovace v oblasti barevného gamutu, a dále za komplexnost tiskárny, kterou „lze využít jako všestrannou komerční tiskárnu, jež uživatelům nabízí více možností“.

„Máme opravdu velkou radost, že imagePROGRAF iPF8300, jejíž obliba v oblasti fotografií, nátisků a produkčních trhů stále roste, získala toto prestižní ocenění,“ říká Martin Lucký, manažer velkoformátového tisku Canon CZ. „Vylepšené zpracování obrazu a inkoustová technologie zaručují výjimečnou kvalitu velkoformátového tisku. Nejširší dostupný barevný prostor umožňuje profesionálním uživatelům plně využívat nových obchodních příležitostí.“

imagePROGRAF iPF8300 poskytuje vysokou kvalitu na trhu velkoformátových tiskáren s inkoustem na vodní bázi. 12barevný pigmentový inkoust LUCIA EX a špičkové tiskové technologie zajišťují vyšší přesnost tisku, širší barevný prostor a splňují vysoké nároky profesionálních uživatelů.

O společnosti Canon Europe
Společnost Canon Europe je dceřinou společností japonské společnosti Canon Inc., předního světového inovátora a poskytovatele fotografických a zobrazovacích technologií.

Společnost Canon, Inc., byla založena v roce 1937 a již více než 70 let úspěšně působí v oblasti výzkumu a vývoje optických systémů. Canon v minulém roce slavil padesáté výročí své obchodní přítomnosti v Evropě.

Další informace o společnosti Canon Europe jsou k dispozici na webové adrese www.canon-europe.com.Komentáře