Huawei P30 Pro jako skvělý poměr cena versus výkon

Když byl uveden na trh, Huawei P30 Pro přinesl revoluci ve fotografování smartphonů s 5x zoomem ekvivalentním ohniskové vzdálenosti 135 mm. Nejde však o jedinou oblast excelence: P30 Pro skutečně září i na ostatních úrovních, jako jsou výkon, samostatnost, displej, ergonomie, design, atd.

Huawei P30 Pro jako skvělý poměr cena versus výkon


Design Huawei P30 Pro

Huawei P30 Pro nabízí nádhernou obrazovku se zakřivenými hranami a snadno se uchopí. Obrazovka téměř bez rámečku, která zabírá téměř 90 % přední plochy telefonu, dává P30 Pro rozhodně moderní vzhled. Zadní kryt se zaoblenými hranami je vyroben ze skla a je vybaven několika fotografickými senzory P30 Pro.

Jeho rozměry jsou 15,7 x 7,3 x 0,87 cm a hmotnost menší než 200 gramů, což výrazně usnadňuje manipulaci. Všechny povrchové úpravy přispívají k dojmu kvality, když držíte smartphone v ruce. P30 Pro je také vybaven nejnovějšími technologiemi: slot pro dvě SIM karty, konektor USB typu C, bezdrátový komunikační protokol NFC a vodotěsnou certifikaci IP68. Grafické rozhraní EMUI založené na Androidu 10 je plynulé a přizpůsobitelné dle libosti.

Obrazovka Huawei P30 Pro

Obrazovka Huawei P30 Pro využívá technologii OLED, což je záruka dokonalosti v kontrastu. Při výchozím nastavení barevné teploty není patrný žádný rozdíl mezi tím, co vidíte na obrazovce, a pouhým okem. Panel má navíc širokou škálu jasu. Ať už jste venku na jasném slunečním světle nebo doma za tlumeného světla, obsah obrazovky bude vždy perfektně čitelný a detailní.

Výdrž baterie

I v této oblasti má P30 Pro skvělé hodnocení, telefon vydrží den a půl používání. Je to dokonce nejlepší samostatnost měřená digitální laboratoří pro tuto řadu smartphonů. Díky konektoru USB typu C a 40wattové nabíječce trvá 100 % nabití baterie pouze 50 minut. Huawei P30 Pro je kompatibilní s bezdrátovým nabíjením Qi, a tedy s většinou indukčních nabíječek.

Tenhle telefon opravdu stojí za to!

Úvodní foto: Evannovostro / Shutterstock.com


Komentáře
K tomuto článku není připojena žádná diskuze, nebo byla zakázána.