iPhone 12 Pro Max bude představen v říjnu 2020. Na co se můžeme těšit?

Strhne Apple po uvedení nového přístroje na trh prodejní rekordy?

iPhone 12 Pro Max bude představen v říjnu 2020. Na co se můžeme těšit?


Telefonní přístroje iPhone si zakládají na jednoduchosti, funkčnosti a dokonalém designu. Právě tyto telefony se drží na předních příčkách prodejnosti i několik let od svého vydání. Už se také těšíte na iPhone 12 Pro Max?

V říjnu bude představen nový iPhone

Apple vždy po uvedení nového přístroje na trh doslova strhne prodejní rekordy. Dá se očekávat, že tomu tak bude i letos na podzim po představení nového přístroje iPhone 12 Pro Max. 7,4 milimetrů – přesně takto bude nový přístroj tenký. I přesto nabídne úhlopříčku displeje 6,7´´ a 6 GB RAM. Displej Super Retina nabídne rozlišení 2788 x 1284 px. Všemu bude kralovat procesor Apple A14. Prozatím nebylo upřesněno, kdy půjde nový přístroj do prodeje, dá se však očekávat, že již během konce podzimu.

Výhody přístrojů iPhone

Kdo jednou vyzkouší iPhone, většinou již jiný přístroj nechce. Super Retina displej se vyznačuje vysokou jemností a speciální oleofobní vrstvou zabraňující usazování nečistot na displeji. Fotoaparát je u tohoto výrobce chráněn safírovým sklíčkem zamezujícím poškrábání. Telefony iPhone jsou známy i pro své intuitivní a snadné ovládání s možností multitouch – ovládání pomocí vícero dotyků. Samozřejmostí je slot pro NanoSIM kartu a pravidelné aktualizace operačního systému iOS.

Služby telefonů iPhone

Funkce Find My iPhone dokáže lokalizovat, uzamknout nebo vymazat obsah ztraceného nebo ukradeného přístroje. Oblíbená funkce FaceTime je komunikační služba umožňující audio nebo videohovory. K těmto smartphonům neodmyslitelně patří i Apple iCloud, což je cloudové úložiště pro data a nastavení telefonu. V případě, že ztratíte svá data, je pomocí této služby jednoduše obnovíte.

Přístroje iPhone patří k nejvyhledávanějším smartphonům současnosti.

Úvodní foto: designkida / Shutterstock.com


Komentáře