iPhone X aneb inovace na poli iPhonů s bezrámečkovým displejem

Společnost Apple v roce 2017 oznámila iPhone X, budoucnost smartphonu, v nádherném celoskleněném designu s krásným 5,8-palcovým displejem Super Retina, čipem A11 Bionic, bezdrátovým nabíjením a vylepšenou zadní kamerou s duální optickou stabilizací obrazu.

iPhone X aneb inovace na poli iPhonů s bezrámečkovým displejem


iPhone budoucnosti

iPhone X je budoucnost smartphonů. Je vybaven neuvěřitelnými novými technologiemi, jako je inovativní kamerový systém TrueDepth, nádherný displej Super Retina a super rychlý čip A11 Bionic. IPhone X umožňuje plynulé nové uživatelské zážitky – od odemykání iPhonu pomocí Face ID, hraní pohlcujících her AR, až po sdílení Animoji ve zprávách – to je začátek příštích deseti let pro iPhone.

iPhone X nový design

iPhone X představuje revoluční design s ohromujícím displejem na celou obrazovku, který přesně sleduje křivku zařízení, jasně do elegantně zaoblených rohů. Celoskleněná přední a zadní strana je vybavena nejodolnějším sklem na smartphonu ve stříbrné nebo vesmírně šedé barvě, zatímco vysoce leštěný nerezový pás z chirurgické oceli se bez problémů obalí. Sedmivrstvý barevný proces umožňuje přesné barevné odstíny a neprůhlednost povrchové úpravy skla, a reflexní optická vrstva vylepšuje syté barvy, díky nimž je design stejně elegantní i odolný při zachování odolnosti proti vodě a prachu.

Pozoruhodný displej Super Retina

Krásný 5,8-palcový displej Super Retina je prvním OLED panelem, který odpovídá standardům iPhone, s ohromujícími barvami, skutečnou černou, kontrastním poměrem milion ku jedné a širokou podporou barev s nejlepší správou barev v celém systému chytrého telefonu. Displej podporuje Dolby Vision a HDR10,díky nimž fotografie a videoobsah vypadají ještě úžasněji. Přidání True Tone dynamicky upravuje vyvážení bílé barvy displeje tak, aby odpovídalo okolnímu světlu, a zajišťuje tak přirozenější zážitek ze sledování jako papír.

S iOS 11 podporuje iPhone X HEIF a HEVC až pro dvojnásobnou kompresi a úložiště pro dvojnásobek fotografií a videí.

Úvodní foto: sergey causelove / Shutterstock.com


Komentáře
K tomuto článku není připojena žádná diskuze, nebo byla zakázána.