Nový produkt pro energetický trh - ACMart

Softwarová společnost Unicorn Systems uvedla na trh nový produkt pro oblast energetiky – systém ACMart, monitorující prvky přenosové soustavy. Unicorn Systems tak rozšířil nabídku svých řešení pro energetiku.


Společnost Unicorn Systems uvedla v říjnu na energetický trh nový produkt – informační systém ACMart, který zajišťuje vyšší spolehlivost a bezpečnost přenosových soustav a optimalizaci údržby a obnovy.

Hlavními funkcemi systému ACMart jsou prevence poruch a výpadků, identifikace jejich příčin, optimalizace údržby a obnovy, příprava vstupních dat pro řízení firemních rizik, stanovení limitů zatěžování přenosových objektů pro dispečerské řízení a sledování překročení výkonu v předávacích místech.

Klíčovým přínosem ACMartu je především schopnost zvýšit spolehlivost provozu (čímž se zmenšuje počet výpadků), snížení nákladů na obnovu a údržbu a rychlá návratnost investice. Nový produkt zároveň pracuje plně v souladu s nejnovějšími trendy inteligentních přenosových sítí a CIGRE iniciativ.

O Unicorn Systems
Unicorn Systems je renomovaná evropská společnost poskytující ty největší informační systémy a řešení z oblasti informačních a komunikačních technologií. Dlouhodobě se soustředíme na vysokou přidanou hodnotu a konkurenční výhodu ve prospěch našich zákazníků. Působíme na trhu již od roku 1990 a za tu dobu jsme vytvořili celou řadu špičkových a rozsáhlých řešení, která jsou rozšířena a užívána mezi těmi nejvýznamnějšími podniky z různých odvětví. Máme ty nejlepší reference z oblasti bankovnictví, pojišťovnictví, telekomunikací, energetiky, průmyslu, obchodu i veřejného sektoru. Našimi zákazníky jsou přední a největší firmy.

Disponujeme detailními znalostmi z celého spektra podnikatelských odvětví. Rozumíme principům jejich fungování, ale i specifickým potřebám našich zákazníků.

Naše rozsáhlé týmy systematicky vzdělávaných odborníků dokonale ovládají všechny v současnosti obvyklé produktové řady, komponenty, technologie, a proto nemáme v podstatě žádná technologická omezení. Přestože při naší práci uplatňujeme mnoho revolučních myšlenek, vlastní dodávky řešení podléhají osvědčeným kritériím – kvalita, kvantita, termín a cena.

Tato i další tiskové zprávy Unicorn Systems jsou k dispozici na webových stránkách www.unicornsystems.eu.Komentáře