Sleva 50 % na Kaspersky Internet Security 2011

Společnost PCS divize DataGuard, dodavatel bezpečnostních řešení, oznamuje výprodej krabicových verzí Kaspersky Internet Security 2011. Nyní je šance zakoupit si komplexní ochranu Kaspersky Internet Security 2011 se slevou 50 %!


Tato verze je kompatibilní s novou verzí Kaspersky Internet Security 2012. Box pořídíte již od 559,- Kč vč. DPH pro zabezpečení 1 PC; pro 3 PC za 849,- Kč vč. DPH; a pro 5 PC za cenu 1.399,- Kč vč. DPH. Řešení lze zakoupit na stránkách www.kaspersky.cz/box .

Bohdan Vrabec, Kaspersky Distribution Manager, uvádí: „Podle průzkumů je každý den identifikováno 3 142 webových serverů, které jsou pro uživatele nebezpečné. Komplexní řešení je nutností. Navíc upgrade výprodejového boxu na verzi 2012 je zdarma.

Produkty Kaspersky Lab v českém jazyce jsou k dispozici na: www.pcs.cz nebo na www.kaspersky.pcs.cz, kde si lze stáhnout i testovací verze


Divize DataGuard, tradiční dodavatel bezpečnostních řešení špičkové kvality s přidanou hodnotou, vznikla v roce 1992. Zastupuje zahraniční výrobce komplexní antivirové ochrany. Je výhradním distributorem produktů Kaspersky Lab v ČR a SR a „Elite Partnerem“ společnosti McAfee. DataGuard je držitelem nejvyšších úrovní partnerství, které předpokládají technické a obchodní certifikace.

Na základě požadavků zákazníka nabízíme širokou škálu služeb v oblasti bezpečnosti dat od analýzy bezpečnostních rizik, navržení řešení, instalace testovacích produktů až k následné realizaci doporučených postupů. Běžnou součástí všech služeb je hot-line a hot-mail servis, pravidelné kontroly nainstalovaných produktů, stálá technická pohotovost, školení zaměstnanců nebo úplný outsourcing bezpečnostních prvků.

Skupina PCS
Společnosti sjednocené pod názvem PCS se zabývají širokým spektrem činností – od komplexních služeb v oblasti zabezpečovacích a komunikačních systémů, detekce nebezpečných předmětů, přes dodávky analytických přístrojů a měřících ústředen, až po řešení bezpečnosti dat. Významnou součást tvoří vývoj vlastního ekonomického software a nemocničních informačních systémů.

Skupina PCS působí na českém a slovenském trhu již od roku 1990, zaměstnává přes 100 pracovníků a její roční obrat přesahuje 250 milionů Kč (2008). Vzájemná synergie jednotlivých činností je zárukou rozvoje a stability i do dalších let. Společnosti sídlí ve vlastních objektech v Praze, Brně a Blansku, její dceřiná společnost je aktivní v Bratislavě. Více informací najdete na www.pcs.cz a www.pcs.sk.Komentáře