Spolupráce při vývoji SW FLORES se prohlubuje

Když 15. prosince 2009 podepsali zástupci společností ABRA Software a FLORES Memorandum o strategické spolupráci, stanovili si nemalý cíl: do roka vyvinout nový ERP software FLORES, který shrne dlouholeté zkušenosti s dodávkami ERP pro velké podniky, to vše na technologické platformě NEXUS, základu systémů ABRA Gx.


Zrození ERP FLORES bylo unikátní zejména pro doposud nevídanou spolupráci mezi dvěma vývojovými týmy: týmem ABRA Software a týmem nově založené firmy FLORES. Spolupráce byla a je o to unikátnější, že není podložena žádným majetkovým propojením obou zúčastněných firem.

Nevýhodu pozdního vstupu na obsazený trh s informačními systémy obrátil FLORES ve svůj prospěch ve chvíli, kdy využil svého začátku „na zelené louce“ a začal se profilovat jako ucelená metodika pro řízení firmy, jejíž workflow jasně definuje pracovní posloupnosti a zodpovědnosti. Potvrzením úspěšného vstupu nového informačního systému na trh je jednak ostrý provoz systému v několika firmách, a také získání ocenění Finalista soutěže IT produkt roku 2010.

A jaké jsou plány pro nejbližší období:
•    únor 2011        Uvedení procesního motoru:
- zachycuje určené události v systému
- zpracovává zachycené události dle definovaných pravidel
- předává úkoly definovaným lidem, pokud je to třeba
- informuje uživatele nebo role uživatelů o nastalých událostech
- kontroluje úkoly z hlediska jejich splnění, případně problém eskaluje
- podporuje schvalovací řízení s plnou podporou paralelního schvalování nebo automatického schvalování
- nabízí uživateli jednotné rozhraní pro vyřízení úkolu
- umožňuje stanovit i proces, který není přímo vázán na žádný doklad v systému

•    duben 2011        Uvedení výroby:
- Princip inteligentního řízení výroby

Tolik ze života nového ERP software FLORES.

United Software a.s. je vlastníkem několika SW společností. Jejím cílem je optimální využití softwarového vývojového potenciálu na českém trhu. Vice informací naleznete na http://www.unitedsoftware.cz.Komentáře