Uvažujete o nějaké nové hře: Tyto žánry jsou nejoblíbenější

Kdo by nechtěl chvíli nemyslet na práci, problémy ve vztazích a další nepříjemnosti? Asi každý. Jen se od toho všeho tak nějak oprostit. Je prostě zapotřebí vypnout a najít si nějaký zajímavý relax.

Uvažujete o nějaké nové hře: Tyto žánry jsou nejoblíbenější


Alternativ máme pochopitelně obrovské množství. Ne všechny ale mohou být úplně optimální. Hodně dobrou volbou je sport. Co ale dělat, když je venku psí počasí a vy můžete vyrazit nikam? Třeba si vybrat nějakou hru a pustit se do ní. Zdá se vám to komplikované? Není. Herních titulů je na trhu spousta. My se na některé žánry podíváme podrobněji. Předtím se ale podíváme na to, jaké hraní je možné volit.

 

Počítač, konzole, nebo deskové hry?

 

To už je samozřejmě na každém z nás. Jestliže máte doma počítač, není problém vybrat některý ze zajímavých titulů. Brát v potaz byste ale měli konfiguraci vašeho PC a požadavky nových her, které mohou být poměrně náročné. V každém případě budete možná potřebovat také další periferie typu herní myši, klávesnice a podobně. Při nákupu herní konzole je zapotřebí počítat s poněkud vyššími náklady, kompatibilní pak ale budou všechny hry, jež jsou pro dané zařízení určené. 

 

Akčních titulů je hodně

 

Tak nějak tradiční jsou ve světě her především nejrůznější akční tituly. Výbornou volbou jsou třeba RPG hry. Jedná se fakticky o hry na hrdiny, kdy máte k dispozici jednu nebo více postav, s nimiž procházíte virtuálním světem. Neustále objevujete něco nového a hra přináší velmi zajímavé napínavé momenty. Výborné jsou ale také strategie. U nich je už ovšem zapotřebí mnohem více přemýšlet. 

 

Co třeba takové oddechovky?

 

Proč ne? Hodně známé jsou hlavně hopsačky, v jejich rámci s jednou postavičkou procházíte světem. Často jsou v něm nepřátelé, nejrůznější pasti a také bonusové body v podobě mincí a podobně. Zapomenout nelze ani na erotické hry. I ty mohou přinést notnou dávku vzrušení.

Úvodní foto: Shutterstock.com


Komentáře