Xiaomi Redmi 7 jako skvělá volba telefonu střední třídy

Společnost Xiaomi udělala hodně pro vylepšení řady Redmi.

Xiaomi Redmi 7 jako skvělá volba telefonu střední třídy


Společnost Xiaomi udělala hodně pro vylepšení řady Redmi – a nový Redmi 7 nabízí lepší funkce a specifikace než jeho předchůdci. Je to všestranný tahoun, který by měl oslovit každého. Nabízí prakticky vše, co by kupující mohli chtít, skvělý fotoaparát i působivý displej.

Vzhled Xiaomi Redmi 7

Telefon Xiaomi Redmi 7 pro Android byl uveden na trh v březnu 2019. Při pohledu na tento typ telefonu zepředu nebudete moci snadno poznat rozdíl mezi ostatními novými telefony, jako jsou Redmi Note 7, Note 7S a Note 7 Pro. Je to proto, že je nyní zhruba stejně velký jako telefony řady Note. To je na rozdíl od telefonů Redmi 6, které byly menší než telefony Redmi Note 6.

Výkon Xiaomi Redmi 7

Tento telefon je z hlediska výkonu více než uspokojivý. Uvnitř je instalovaný úsporný osmijádrový procesor Snapdragon 632. Úložiště o velikosti 32 GB je dostačující, nicméně pro náročnější uživatele je zde možnost ji rozšířit pomocí microSD karty až na 0,5 TB. Hry i videa fungují bez sebemenšího zasekávání opravdu rychle. A stejně uspokojivě reaguje telefon při používání a přepínání mezi aplikacemi. A to hlavně díky operačnímu systému Android 9.

Fotoaparát Xiaomi Redmi 7

Telefon je vybaven kombinací 12 Mpx primárního fotoaparátu spárovaného s 2 Mpx hloubkovým senzorem. Konečné výsledky jsou docela působivé. Snímky pořízené venku v dobrém světle předčí vaše očekávání. Obrázky jsou přirozeně vypadající a zachovají si detaily v oblasti stínu. Telefon odvádí dobrou práci i při fotografování portrétů.

Telefon poskytuje dobrý výkon, skvělý optimalizovaný zážitek z používání a kvalitní fotografie – a k tomu všemu vypadá skvěle. Pokud tedy sháníte nejlepší telefon střední třídy, Xiaomi Redmi 7 je skvělým kandidátem.

 

Úvodní foto: Antonio Guillem / Shutterstock.com


Komentáře
K tomuto článku není připojena žádná diskuze, nebo byla zakázána.