Xiaomi Redmi Note 8 a jaké jsou jeho výhody

Xiaomi Redmi Note 8 za svou přívětivou cenu nabízí velice slušnou vybavenost.

Xiaomi Redmi Note 8 a jaké jsou jeho výhody


Xiaomi je společnost, která se vždy snažila na své kvalitní telefony lepit tu nejlepší cenovku. Xiaomi Redmi Note 8 za svou přívětivou cenu nabízí velice slušnou vybavenost a atraktivní barvy. Nejenom z těchto důvodů je Xiaomi Redmi Note 8 skvělou volbou na dárek pro někoho blízkého.

Funkce Xiaomi Redmi Note 8

Samozřejmostí tohoto telefonu je čtečka otisku prsů, která povolí, nebo naopak odepře přístup do telefonu. Telefon Xiaomi Redmi Note 8 má také akcelerometr, což je senzor, co měří orientaci a pohyb telefonu, a také senzor přiblížení. Funkce Dual SIM telefonu Xiaomi Redmi Note 8 je vhodná pro zaměstnavatele, kteří chtějí poskytnout svým zaměstnancům služební telefony, do kterého si mohou dát jak osobní, tak firemní SIM kartu. Kapacita úložiště je krásných 64/128 GB, nicméně můžete ji rozšířit až na 512 GB díky microSD kartě.

Design Xiaomi Redmi Note 8

V tomto případě vsadil Xiaomi na ostřejší hrany – nicméně i při rozměrech 158 mm na výšku a 75 mm na šířku je při ovládání jednou rukou docela příjemné a tyto hrany nijak neřežou. Hloubka telefonu je necelých 8,4 mm. Xiaomi Redmi Note 8 je k dostání v klasické černé a bílé barvě. Displej má příjemnou velikost 6,3 palců se čtyřmi čočkami na zadní straně. Baterie, která má kapacitu 4000 mAh potěší všechny příznivce rychlonabíjení. Další výhodou je tenká nanovstrva, která kryje celý telefon, což znamená, že jej klidně můžete používat na dešti, ale potápět byste se s ním raději neměli.

Skvělý fotoaparát

Snad největší výhodou Xiaomi Redmi Note 8 je jeho skvělý fotoaparát. Vzadu najdete čtyřnásobnou zadní soustavu kamer. Můžete se těšit na fotky v rozlišení 8000x6000 pixelů, se základním snímačem fotoaparátu 48 Mpx. Samozřejmostí je také přední fotoaparát na selfíčka, které vám vyfotí 13 Mpx kamera.

Ideální dárek na Vánoce, nemyslíte?

Úvodní foto: Sergiy Borakovskyy / Shutterstock.com


Komentáře
K tomuto článku není připojena žádná diskuze, nebo byla zakázána.