Xiaomi Redmi Note 8 Pro – jeho specifikace a výhody

Do řady Redmi patří jedny z nejvyhledávanějších levných smartphonů.

Xiaomi Redmi Note 8 Pro – jeho specifikace a výhody


Řada Redmi je již léta jedním z nejvyhledávanějších levných smartphonů, ale s konkurenčním bojem v tomto segmentu musí Xiaomi zintenzivnit svou hru, aby zůstal pořád nejvyhledávanější. Redmi Note 8 Pro je skvělým pokusem, a má co nabídnout za cenu přinášející nový hardware a sadu potřebných funkcí.

Xiaomi Redmi Note 8 Pro snímač

Xiaomi Redmi Note 8 Pro je jedním z prvních zkušebních telefonů, do kterých je implantovaný zcela nový 64 Mpx snímač s nativní technologií, která kombinuje pixely. Dokonce při slabém osvětlení má velice dobrý výkon a regulaci barev. Samozřejmostí je i noční režim a skvělý výkon fotoaparátu. Těch má dokonce 4 na zadní části a 1 fotoaparát na přední části s přisvětlovací diodou, s rozlišením 20 Mpx.

Design Xiaomi Redmi Note 8 Pro

Tento telefon se pyšní kvalitním sklem Gorilla Glass 5 na přední i zadní straně s polykarbonátovým rámem. Díky tomu, že na první pohled vypadá kovově, dodává pocit, že je to telefon z mnohem dražší třídy. Velikost displeje je 6,53 palce s velmi tenkými rámečky. Hmotnost 199 gramů mu přidává na bytelnosti, na kterou si rychle zvyknete. Na pravé straně se klasicky nachází regulace hlasitosti a tlačítko vypínání/zapínání.

Hardware

Xiaomi Redmi Note 8 Pro se pyšní baterií se skvělou výdrží s kapacitou 4500 mAh. Tato kapacita je dostatečná pro výdrž telefonu i 2 dny při běžném používání. Baterie je poháněna novým procesorem MediaTek Helio G90T. Ten podporuje hlavně všechny fotoaparáty a zajistí, že si zahrajete všechny náročnější hry nebo si pustíte filmy či jiná videa v perfektní kvalitě. Přepínání mezi aplikacemi je velice rychlé, a to díky operační paměti 6 GB. Kapacita úložiště je 64 GB/128 GB, samozřejmě jej můžete ještě navýšit díky microSD paměťové kartě.

Xiaomi Redmi Note 8 Pro je skvělý v poměru cena versus výkon.

Úvodní foto: PJjaruwan / Shutterstock.com


Komentáře
K tomuto článku není připojena žádná diskuze, nebo byla zakázána.