Vážené čtenářky, vážení čtenáři,

v rámci on-line dotazníků bychom prostřednictvím průzkumu časopisu Computerworld chtěli podrobněji zjistit, jaký je současný stav IT v tuzemských organizacích a jaké jsou výhledy pro jejich další směrování. S výsledky vás samozřejmě na stránkách našeho magazínu podrobně seznámíme.

V prvním z těchto průzkumů jsme se zaměřili na softwarově definovaná úložiště (SDS). Jejich význam totiž s rostoucím využitím cloudových řešení, virtualizace či hyperkonvergence IT zdrojů výrazně stoupá, a podle analytiků by možnosti SDS měly organizace seriozně zvážit.

Pomozte nám prosím přes jednoduché zaklikávání zmapovat, jaká je aktuální úroveň využití SDS v infrastruktuře vašeho podniku a co v tomto směru v blízké době očekáváte.

Jako poděkování za vyplnění dotazníku od nás získáváte slevu 500 Kč na některé z našich školení nebo konferencí. Při registraci na konkrétní školení nebo konferenci zadejte do poznámky kód 52NUTA48 a po ověření vaší mailové adresy vám slevu odečteme.

Všechna naše školení najdete zde: https://www.root.cz/skoleni/
Naše akce najdete zde: https://www.tuesday.cz/

Pavel Louda, redaktor Computerworldu

SUSE logo

Spolupořadatelem našeho průzkumu je společnost
SUSE LINUX

 

 

 

Softwarově definovaná úložiště (SDS)Vyplněním dotazníku souhlasím s dokumentem ZÁSADY OCHRANY SOUKROMÍ, který popisuje, jak mohou být moje osobní údaje shromažďovány, ukládány, zpracovávány a sdíleny.

Internet Info DG, a.s. a skupina přidružených společností mohou shromažďovat, ukládat a zpracovávat moje osobní údaje pro následující účely: zajištění mého přístupu k požadovanému obsahu nebo poskytování mnou požadovaných služeb včetně registrace účasti na akcích, a také pro účely předkládání nabídek podobného obsahu nebo služeb prostřednictvím přímého marketingu včetně zasílání e-mailů, telemarketingu a zasílání textových a SMS zpráv.

SUSE jako spolupořadatel může také používat moje osobní údaje za účelem kontaktu se mnou v souvislosti s výše uvedenými účely. Moje osobní data budou přenášena či předávána do třetích zemí pouze v případě, že bude existovat adekvátní úroveň ochranných opatření a zabezpečení pro ochranu mých osobních údajů.