Avast má 75 milionů registrovaných uživatelů


 

Společnost Alwil Software oznámila překročení hranice 75 000 000 registrovaných uživatelů programu avast! antivirus. Dosažení hranice 50 000 000 uživatelů trvalo 6 let, 12 měsíců od této hranice pak stačilo k rozšíření komunity uživatelů na 75 milionů.

Pavel Baudiš a Eduard Kučera, zakladatelé společnosti Alwil Software, v této souvislosti mj. uvedli: "Avast! antivirus zaznamenal již 39 milionů stažení na populárním serveru Download.com a nejvyšší uživatelské hodnocení mezi ostatními antivirovými programy - 4,5 hvězdiček z 5."

Ondřej Vlček, vedoucí programátor více než 10 let, dodává "Pokračující úspěch a popularita avastu je založená na schopnosti nabídnout zdarma bezpečnostní produkt světové kvality pro všechny důležité platformy. Zejména v současných nepříznivých ekonomických podmínkách budeme stále nabízet bezpečnostní řešení zdarma a tím šetřit prostředky zákazníků. "

Avast se nabízí ve 33 různých jazycích. Nejvíce registrovaných uživatelů je dnes z Francie, USA, Brazílie, Polska, Itálie a Japonska.Komentáře