Českou pobočku Symantecu dočasně řídí viceprezident


Společnost Symantec oznámila, že od dubna bude českou a slovenskou pobočku dočasně řídit Andreas Zeitler, viceprezident EMEA Central, Symantec. Ve funkci nahrazuje Radka Smolíka, jenž stál u zrodu obou národních poboček a řídil je více než devět let. Radek Smolík odchází z firmy na vlastní žádost a chystá se k vlastnímu podnikání.

Andreas Zeitler je viceprezidentem a regionálním managerem EMEA Central ve společnosti Symantec od prosince 2006. Dříve pracoval v německé firmě BMC Software, v níž zastával funkci regionálního viceprezidenta, dále pak působil ve společnostech Software AG (výkonný viceprezident), Lotus Development, Central Point Software a Novell. Má dvacetiletou profesní zkušenost v oblasti softwarového inženýrství, marketingu, managementu i obchodní zkušenosti ze zemí regionu EMEA a Blízkého východu.

„Česká republika a Slovensko jsou pro nás mimořádně důležité z pohledu dalšího růstu v regionu střední Evropy. V této chvíli hledáme správného kandidáta, který tyto země bude řídit," uvedl Andreas Zeitler.

 

 

 

 Komentáře