Cisco nabízí vlastní řešení pro malé firmy


 

Společnost Cisco rozšířila své portfolio zaměřené na malé firmy o tři nové produkty.

Prvním z nich je Spam and Virus Blocker. Podle dodavatele jde o snadno ovladatelný bezpečnostní nástroj, jehož úkolem je blokoval nevyžádanou poštu, viry a ostatní e-mailové hrozby ještě před tím, než se dostanou k uživateli elektronické pošty. Pravděpodobnost nesprávného vyhodnocení spamu má být jedna ku milionu, aplikace nabízí automatické zasílání aktualizací.

Stolní úložná zařízení Cisco NSS2000 a NSS3000 mají zajistit bezpečnost a ochranu firemních dat na úrovnipotřebné pro malé firmy.Firmám umožňují využívat službu Cisco Small Business Continuous Data Protection pro automatické zálohování všech verzí každého souboru z každého PC a serveru tak, aby bylo možné data snadno obnovit. Umožňují jim rovněž ukládat a archivovat digitální soubory, jako jsou například video záznamy z dohledových IP kamer a šifrovat uložené soubory.

Třetím produktem je nová verze systému pro spolupráci a komunikaci Cisco Smart Business Communications System. Jedním z vylepšení nové verze je Cisco 520 Secure Router poskytující zaměstnancům zabezpečený přístup k internetu a důležitým firemním datům bez ohledu na to, zda pracují vzdáleně či z centrály.

 

 Komentáře