EMC nabízí zálohování a obnovu dat pro VMware

Společnost EMC oznámila dvě nová řešení EMC Proven Solutions, která jsou určena pro prostředí virtualizované pomocí produktů VMware.


Obě řešení kombinují oborové platformy společnosti EMC a software pro zálohování a obnovení dat. Kromě bezpečnosti dat jsou určena také pro zvýšení dostupnosti a výkonu aplikací.

 

Řešení EMC Integrated Infrastructure for VMware dodavatel cílí na středně velké společnosti a vzdálené pobočky, kterým umožňuje využívat výhod virtualizovaných infrastruktur a snižovat náklady na provoz a správu.  Řešení umožňuje zajistit konzistentní úroveň služeb, a zjednodušit tak podporu vzdálených poboček. Základem řešení je řada Celerra. Díky softwaru Avamar pro odstranění duplicit dat získávají zákazníci podle EMC rychlou, účinnou a spolehlivou ochranu dat, neboť dochází ke zmenšení objemu zálohovaných dat přímo u zdroje. Méně dat umožňuje organizacím lépe využívat přenosové pásmo sítí WAN, minimalizovat vliv zálohování na fyzickou a virtuální infrastrukturu a snížit provozní náklady na zálohovací úložiště.

 

Řešení EMC Backup and Recovery for VMware má umožnit zálohovat servery VMware ESX s minimálním dopadem na síťové prostředky a obchodní procesy, čímž zvyšuje dostupnost aplikací a informací. Centralizovaná správa zálohování umožňuje zákazníkům zajišťovat stejnou úroveň zálohovacích služeb v celé infrastruktuře, a lépe tak plnit smluvní požadavky na úroveň služeb. Toto řešení kombinuje systémy úložiště střední třídy CLARiiON CX4, Replication Manager a software EMC SnapView a přenáší zpracování zálohování mimo provozní serverové prostředí VMware ESX.Komentáře