IBM a Avaya prohlubují spolupráci

Společnosti Avaya a IBM oznámily rozšíření svého aliančního vztahu, na jehož základě budou dodávat řešení unified communications založená na nově certifikovaných zabezpečovacích produktech Avaya.


Avaya certifikovala řešení Proventia GX 5208 a Proventia Management SiteProtector SP1001 od divize IBM Internet Security Systems jako vhodné pro IP telefonii společnosti Avaya, čímž umožňuje IBM nabízet komplexní ochranu před narušením pro komunikační systémy Avaya Aura.

Protože stále více firem používá unified communications, je důležité, aby k zabezpečení zaujaly holistický přístup, který zahrne aplikace od více dodavatelů v mobilních a virtuálních zařízeních,“ řekl Dan Powers, viceprezident pro značku, strategii, marketing a rozvoj podnikání, IBM ISS. „IBM vytvořila řešení v rámci našich systémů Intrusion Prevention Systems.“

Díky zabezpečovacím funkcím v kombikovaném řešení se zákazníci podle obou dodavatelů mohou lépe proaktivně bránit útokům, jako jsou odmítnutí nebo přerušení služby, VoIP phishing, odposlouchávání, malware nebo celkový výpadek systému. Řešení mohou pomoci při stanovení bezpečnostních potřeb, při ochraně i při zajištění outsourcingu bezpečnosti síťových operací.

 Komentáře