Integrace identit mezi SAP a dalšími aplikacemi

Společnost Novell oznámila rozšíření platformy Novell Compliance Management pro prostředí SAP. Jedná se o řešení správy přístupu napříč řešeními SAP i non-SAP systémy.


Pomocí funkcí Novellu pro přidělování uživatelských oprávnění mohou zákazníci integrovat informace o identitách a zabezpečení ze svých řešení SAP s jinými podnikovými aplikacemi, a podle Novellu tak zjednodušit zajištění shody. Novell Compliance Management Platform verze 1.0 byla nedávno certifikována společností SAP pro integraci s aplikací SAP BusinessObjects Access Control.

Novell Compliance Management Platform a SAP BusinessObjects Access Control podle obou dodavatelů společně poskytují přehled o podnikových systémech, kontrolu nad síťovými prostředky, aplikacemi ERP a dalšími kritickými podnikovými aplikacemi.

Nabídka společnosti Novell pomůže zákazníkům aplikací SAP splnit bezpečnostní požadavky a vládní předpisy vytvořením jednotného přehledu o činnosti uživatelů napříč všemi aplikacemi v podniku. Zákazníci aplikace SAP ERP a řešení SAP BusinessObjects pro podnikové řízení, rizika a shodu (GRC) mohou nyní uplatňovat bezpečnostní pravidla napříč systémy SAP i non-SAP a potom ověřit konzistentní vynucování těchto zásad.

Novell Compliance Management Platform doplňuje řešení GRC SAPu o integraci informací o identitách, přístupu a zabezpečení. Tato integrace podle Novellu usnadňuje implementaci a vytváří podmínky, aby se dodržování podnikových zásad stalo automatickým IT postupem.Komentáře