Motorola kupuje AirDefense


 

Společnost Motorola koupila 100% podíl ve firmě AirDefense, která se specializuje na bezpečné bezdrátové LAN sítě. Motorola tak získá do svého portfolia řešení Wireless Intrusion Prevention System (WIPS).

Díky doplnění bezdrátové architektury o technologii Wireless Intrusion Prevention Systém může Motorola dle svého vyjádření svým zákazníkům poskytovat komplexní ochranu proti bezdrátovým hrozbám, monitorování souladu s bezpečnostními politikami a robustní dohled nad výkonem sítě.

Softwarová sada RF Management, kterou Motorola již nyní nabízí, poskytuje ochranu proti útokům a neautorizovaným přístupům, technologie AirDefense ji nicméně doplní.

    „Jelikož bezdrátová bezpečnost zůstává v popředí zájmu všech podniků, jsme nadšeni z dokončení transakce se společností AirDefense, jejíž technologie nám pomohou vylepšit naši nabídku síťové bezpečnosti a umožní nám poskytovat lepší ochranu bezdrátových LAN sítí pro naše zákazníky,“ uvedla Kathy Paladino, prezidentka společnosti Motorola Enterprise Mobility business.

         Komentáře