Panda Security nabízí v řadě 2010 i řešení pro netbooky

Panda Security přichází na trh s novými řešeními s číslem 2010. Výrobce zdůrazňuje hlavně nízkou potřebu paměti nových produktů - 8 MB. Vyšší výkon je výsledkem použití cloudových technologií.


V řadě 2010 Panda uvádí Antivirus for Netbooks, Panda Antivirus Pro 2010, Panda Internet Security 2010 a Panda Global Protection 2010. Na českém trhu jsou všechny k dispozici od 29. června.  Všechna nové řešení Panda Security obsahují i technologii chránící před infekcemi přes rozhraní USB. Zcela nová je heuristická kontrola a společnou databázi virů a dalšího malwaru.

Panda Antivirus for Netbooks je podle dodavatele zcela nové a ultra-nenáročné řešení pro zákazníky využívajícími netbooky, mini laptopy a ultra portable. Obsahuje antispyware, antiphishing, antirootkit, firewall a ochranu identity.

Panda Antivirus Pro 2010 je řešení ochrany před viry, spywarem a útoky z internetu (zabudovaný firewall) a obsahuje i nový modul ochrany před krádeží identity. Má se jednat o velmi nenáročné řešení z hlediska nároků na instalaci a konfiguraci.

Panda Internet Security 2010 je komplexnější řešení chrání před všemi typy hrozeb včetně virů, spyware, rootkitů, hackerů, online podvody, krádežemi identity a všemi dalšími internetovými hrozbami. Jeho součástí je i systém online záloh do velikosti 2 GB a nástroje obnovení systému. Součástí je antispam a rodičovská kontrola.

Panda Global Protection 2010 nabízí navíc možnost dělat zálohy důležitých souborů na CD/DVD nebo online (do velikosti 5 GB) a obnovit je v případě náhlé ztráty nebo poškození.


Komentáře