Radware a RSA partnery, nabídnou ochranu na síťové vrtstvě

Společnost Radware a RSA, bezpečnostní divize EMC, oznámily vytvoření technologického partnerství zaměřeného na rozvoj sítí s integrovaným blokováním škodlivého softwaru.


Již dnes platí, že útoky typu phishing a trojské koně jsou obvykle eliminovány během několika hodin po zjištění. Mezitím však stále dokáží shromáždit mnoho osobních údajů o uživatelích a zvýšit jejich zranitelnost vůči řadě podvodů i jiných rizik.

Radware a RSA vyvíjejí pro řešení tohoto problému proaktivní obranu na síťové vrstvě, která bude koncové uživatele účinněji a efektivněji chránit před počítačovými zločinci. RSA bude v reálném čase poskytovat online informace o hrozbách, které identifikovala služba RSA FraudActionSM na ochranu před phishingem a trojskými koňmi, a ty budou předávány řešení Radware DefensePro, které zajišťuje ochranu před průniky do sítě v reálném čase (IPS, Intrusion Prevention System) a před útoky zahlcením (DoS).

Na základě těchto definic generovaných v reálném čase bude Radware DefensePro moci proaktivně a v rámci celé lokality blokovat trojské koně, phishingové weby a šíření škodlivého softwaru již na síťové vrstvě. Poskytovatelé spravovaných bezpečnostních služeb (MSSP), poskytovatelé Internetu i další firmy nabízející zabezpečení na síťové vrstvě budou tedy moci svým zákazníkům nabízet kvalitnější ochranu.Komentáře