SonicWall rozšiřuje řadu TZ Series


SonicWall oznámil rozšíření své produktové řady TZ Series o nová zařízení TZ 200, TZ 200 Wireless-N, TZ 100 a TZ 100 Wireless-N. Inovovaná zařízení řady TZ Series včetně nedávno oznámeného přístroje TZ 210 jsou určena pro malé a střední firmy.  

Mezi hlavní novinky patří podle dodavatele komplexní služba antispamu, která kombinuje vyspělé funkce vyhodnocování pověsti odesílatele na úrovni firewallu, Bayesovu analýzu v cloudu a karanténu na úrovni e-mailové schránky uživatele. Propustnost UTM je oproti produktům předchozí generace 2,5krát až 3,5krát vyšší. Nové přístroje řady TZ jsou postaveny na hardwarové architektuře SonicWall páté generace a proprietární technologii hloubkového prověřování paketů bez opětovného sestavení (RFDPI). 

Základním modelem řady TZ je nyní TZ 100. TZ 200/TZ 200 Wireless-N Series nabízí navíc v případě poruchy hlavní linky WAN přepnutí na USB 3G nebo analogový modem nebo na záložní hardware. Díky podstatně větší paměti a výkonnějšímu procesoru při podpoře přidaných funkcí nabízí navíc ještě rychlejší provoz než TZ 100.

 Komentáře