SonicWall zjednodušuje správu IT infrastruktury

SonicWall uvádí zařízení Universal Management Appliance (UMA) EM5000, které má zjednodušit správu IT infrastruktury pomocí optimalizované správy zásad, centralizovaného monitorování a reportování napříč různými zařízeními.


Systém dokáže spravovat až několik tisíc zařízení SonicWall, ať už rozmístěných v interní podnikové síti, nebo nainstalovaných u různých zákazníků poskytovatele služeb IT. UMA EM5000 je určeno jak pro firmy všech velikostí, tak i pro poskytovatele spravovaných služeb a IT konzultanty.

Integrované řešení UMA EM5000 obsahuje podle dodavatele všechny potřebné elementy včetně operačního systému, databáze a aplikací. Je alternativou k jiné nabídce SonicWall. k samostatnému softwarovému řešení Global Management System (GMS).

EM5000 nabízí automatickou víceúrovňovou správu zásad, monitorování a funkce reportování shody s předpisy. Mezi funkce nechybí podpora pro offline správu včetně plánovaných změn konfigurací a aktualizací firmwaru ve spravovaných zařízeních, jež minimalizují přerušení služeb. Komponenta Visualization Viewer prezentuje i složité hierarchie zařízení SonicWall ve snadno pochopitelném formátu,

Komplikovanost implementace a správy většího množství síťových zařízení roste s počtem zařízení, koncových uživatelů a kancelářských umístění v síti. Správci IT nasazují ve snaze dostat taková prostředí pod kontrolu široké spektrum produktů pro správu, monitorování a reportování stavu firemní IT infrastruktury od řady dodavatelů.Komentáře