Symantec zajišťuje obnovu po zhroucení VMware

Symantec oznámil spolupráci se společností VMware na vytvoření řešení vysoké dostupnosti a obnovení po zhroucení pro prostředí VMware.


Iniciativa zahrnuje společnou podporu prostřednictvím sítě TSANet (Technical Support Alliance Network) pro společné zákazníky využívající řešení Veritas Cluster Server (VCS) for VMware ESX, integraci softwaru VCS a VMware Infrastructure pro vytvoření doplňkových řešení vysoké dostupnosti a obnovení po zhroucení a rozšíření řešení VCS umožňující vysokou dostupnost a obnovení po zhroucení pro produkty VMware vCenter.

Iniciativa zaměřená na společnou podporu prostřednictvím sítě TSANet umožňuje podle Symantecu využít yškolenou podporu při řešení potřeb zákazníků v oblasti vysoké dostupnosti. Společnost Symantec je již globálním členem sítě TSANet a nyní se zapojila do komunity společné podpory virtualizace.

Software VCS společnosti Symantec je doplňkové řešení pro prostředí VMware a chrání důležité aplikace před neplánovanými prostoji.

Společnost Symantec také oznámila, že vyvinula nové funkce softwaru VCS, která poskytují podporu vysoké dostupnosti pro produkty VMware vCenter a tím doplňují ochranu u důležité součásti virtuální infrastruktury. Každý čtvrtý respondent v nedávném průzkumu financovaném společností Symantec uvedl, že ochrana produktů VMware vCenter je jeden ze dvou největších problémů při zajišťování vysoké dostupnosti virtuálních prostředí.Komentáře