Symantec nabízí Enterprise Vault 8.0

Symantec oznámil dostupnost softwaru Enterprise Vault 8.0, nejnovější verze platformy archivace e-mailu a obsahu.


Verze 8.0 poskytuje podle Symantecu zákazníkům efektivní platformu inteligentní archivace s dosud nejširšími možnostmi snížení nákladů na uložení nestrukturovaných informací, jako je obsah e-mailů, souborových serverů a systémů SharePoint.

  • Software Enterprise Vault 8.0 nabízí dle dodavatele pokročilé zmenšování objemu uložených dat založené na optimalizovaném ukládání jediné instance dat. Archiv uchovává pouze jednu kopii jednotlivých e-mailů, jejich příloh a souborů bez ohledu na to, kolikrát se informace vyskytuje a ve které aplikaci vznikla.

  • Uživatelé mohou prostřednictvím nové funkce asistovaného hodnocení, která je součástí softwaru Enterprise Vault Discovery Accelerator, analyzovat a filtrovat výsledky hledání. Několika klepnutími tlačítkem myši se rychle dostanou k požadovanému obsahu a tím se dále sníží náklady a rizika elektronického dohledání.

  • Nový průvodce začínajícího uživatele má správcům umožnit uvést software Enterprise Vault do provozu během několika minut, k dispozici je také nový řídící panel obvyklých úloh zjednodušující správu.Komentáře