Symantec má nového regionálního šéfa pro Česko i Slovensko

Symantec jmenovalo nového area managera pro Českou republiku, Slovensko, Rakousko a Polsko. Místní šéf jen proČesko se teprve hledá.Společnost Symantec oznámila, že počátkem nového fiskálního roku, tj. od 5. dubna 2009, přebral Peter Geytenbeek odpovědnost za Českou republiku spolu s Rakouskem, Polskem a Slovenskem.
Peter Geytenbeek bude pokračovat v Symantecu i jako country manager Rakouska se sídlem ve Vídni. Zároveň bude dočasně působit jako country manager pro Českou republiku a Slovensko, než bude vybrán nástupce za Radka Smolíka. Ten národní pobočky v České republice a Slovensku založil a vedl je více než devět let. Společnost Symantec opustil na svou žádost, aby mohl čelit novým výzvám ve vlastním podnikání.
„Východoevropské trhy hrají významnou roli pro náš obchod v centrálním regionu EMEA. Spojení těchto čtyř zemí do jednoho regionu posílí jejich celkovou pozici uvnitř Symantecu," říká Andreas Zeitler, viceprezident a regionální EMEA manager Symantec. „Peter Geytenbeek v Rakousku odvádí excelentní práci a díky rozšíření odpovědnosti mohou využit jeho zkušeností i další země."Komentáře