Trend Micro a BigFix mají řešení pro firmy s více než 10 000 koncovými body

Společnosti BigFix a Trend Micro oznámily dohodu o společném licencování softwaru, jejímž výsledkem má být modulární řešení Trend Micro pro správu zabezpečení koncových bodů.


 Řešení bude založené na platformě BigFix, kterou je možno rozšiřovat podle potřeb velmi velkých podniků provozujících více než 10 000 koncových bodů.


Jako první z řady nových modulů pro správu koncových bodů se očekává Trend Micro Web Protection Module, navržený pro proaktivní ochranu koncových bodů proti webovým hrozbám, který poskytne dodatečné zabezpečení platformy BigFix. Trend Micro Web Protection Module, který také funguje s existujícími antimalwarovými řešeními pro koncové body, podle dodavatele dále vylepšuje bezpečnostní infrastrukturu Trend Micro Smart Protection Network využívající tenké klienty.

Plánovaná integrace řešení Trend Micro Web Protection a platformy BigFix má podle obou firem IT manažerům ve velmi velkých podnicích umožnit snazší nasazování, řízení škálovatelnosti a účinnou kontrolu jejich koncových bodů prostřednictvím architektury BigFix využívající jediného agenta a obsáhlých, sdružených přehledů na jedné konzoli.

 Komentáře