Trend Micro kupuje Third Brigade

Společnost Trend Micro oznámila konečnou dohodu o akvizici Third Brigade, soukromé kanadské společnosti, která se zabývá vývojem bezpečnostního softwaru a softwaru pro zajištění shody s předpisy.


Trend Micro tuto firmu kupuje, aby podpořila svou strategii zabezpečení dynamických datových center. Akvizici musí ještě schválit další subjekty a její realizaci lze očekávat ve 2. čtvrtletí roku 2009. Finanční podmínky nebyly zveřejněny.

Produkty a technologie firmy Third Brigade doplní bezpečnostní technologie Trend Micro pro dynamickí datová centra včetně prostředí pro cloud computing.
Third Brigade nabízí také hostované řešení na obranu proti průnikům do systému. Toto řešení přidá další vrstvu zabezpečení do sady technologií a produktů Trend Micro založených na Smart Protection Network. V posledních 18 měsících společnosti Trend Micro a Third Brigade spolupracovaly na produktu Intrusion Defense Firewall.

Third Brigade také doplňuje a dále rozšiřuje řešení Trend Micro pro využití platebních karet (PCI), a umožňuje tak organizacím rychle a výhodně splnit šest z 12 požadavků PCI v rámci jediného, centrálně spravovaného softwarového řešení.

Trend Micro hodlá zachovat stávající složení produktů společnosti Third Brigade a v nejbližší době bude dále nabízet její samostatné produkty a zároveň postupně integrovat vybrané funkce do vlastních produktů a řešení.Komentáře