TrustPort uvádí dva přenosné antivirové produkty

TrustPort Antivirus 2009 i TrustPort PC Security 2009 zahrnují od svého uvedení na trh funkci vytvoření mobilního USB antiviru. Ten pak lze použít nejen k ochraně samotného flash disku, ale také k antivirové kontrole libovolného hostitelského počítače.


 

Zákazníkům, kteří vyžadují antivirový software k použití na svém přenosném médiu, ale nechtějí si zatím pořizovat základní verzi produktu TrustPort Antivirus, nabízí nyní dodavatele nové verze: Na trh vstupují produkty TrustPort Antivirus USB Edition a TrustPort Antivirus U3 Edition.

TrustPort Antivirus USB Edition nabízí vlastnosti základní verze antiviru, jako jsou klasické skenování, heuristická analýza, test virtuálním počítačem nebo automatické skenování nově připojených jednotek. Zajišťuje rezidentní ochranu flash disku, provádí na vyžádání kontrolu disků a složek hostitelského počítače.

TrustPort Antivirus U3 Edition je určen výhradně pro U3 smart disky. Jde o speciální verzi USB flash disku, umožňující majiteli nosit své aplikace stále s sebou a používat je na libovolném počítači s USB rozhraním.

Oba nové produkty budou podobně jako základní verze antiviru k dispozici v několika lokalizacích. Uživatelé si mohou vybrat mezi českou, anglickou, německou, španělskou a italskou jazykovou mutací.Komentáře