Vladislav Němec novým ředitelem TrustPortu

S účinností od 1. 2. 2009 dochází ke změně ve vedení společnosti TrustPort. Ředitelem byl jmenován Vladislav Němec.


 

 Ve funkci nahradil svého předchůdce Jiřího Mrnuštíka, který vedl firmu od jejího vzniku - TrustPort vznikl jako samostatný subjekt před necelým rokem z vývojové divize společnosti AEC.

Nový ředitel TrustPortu je absolventem Fakulty elektrotechnické Českého vysokého učení technického v Praze. V minulosti působil například jako projektový manažer v Komerční bance nebo obchodní a marketingový ředitel Rodinného pivovaru Bernard. Vladislav Němec přichází do TrustPortu z vedení společnosti Cleverlance, kde na pozici Executive Director for Insurance zodpovídal za řízení a rozvoj obchodních aktivit v oblasti pojišťovnictví.

Jako ředitel TrustPortu bude mít Vladislav Němec na starosti zejména strategické otázky související s vývojem produktů, s budováním prodejních kanálů a s propagací produktového portfolia.

TrustPort v novém roce krátce za sebou oznámil několik produktových novinek, mezi které patří aktuální verze řešení TrustPort Antivirus 2009 a TrustPort PC Security 2009 a dále mobilní produkty TrustPort Antivirus USB Edition a TrustPort Antivirus U3 Edition.

 

 Komentáře