Acronis Recovery nabízí ochranu databází a jejich obnovu

Acronis Recovery pro MS SQL Server obsahuje funkci pro snadné obnovení databáze z bodu právě před selháním nebo poruchou. Kritické podnikové funkce založené na databázích mohou být obnoveny rychle a s minimálním přerušením.Společnost Acronis ohlásila novou rodinu software pro zálohování a obnovu, která je určena speciálně pro databáze podniků všech velikostí - včetně MS SQL Serveru, Oracle a MS Exchange.

Acronis Recovery přináší výkonné funkce a snadné používání software True Image společnosti Acronis tam, kde může vyhovět specifickým požadavkům správy databází. Správci IT a databází (DBA) mohou rychle a bezpečně zálohovat své databáze a obnovovat je k okamžiku závady, a to včetně tabulek, logů a všech ostatních součástí. Software obsahuje správní konzolu řízenou průvodci a funkci umožňující vytváření záložních archivů, které jsou až o 90 procent menší než původní databáze.

Acronis Recovery pro MS SQL Server obsahuje funkci pro snadné obnovení databáze z bodu právě před selháním nebo poruchou beze ztráty jakékoli práce. To znamená, že kritické podnikové funkce založené na databázích mohou být obnoveny rychle a s minimálním přerušením.

SQL verze také nabízí zálohování archivů databází mimo lokalitu prostřednictvím FTP. Správci mohou automaticky vytvářet plány na obnovu po katastrofách pomocí postupových pokynů pro obnovu databází a zasílat je e-mailem. Proces vedený průvodcem pracovníkům umožňuje provést rychlé obnovení databází, a to i bez speciálních dovedností správce.

Cena a dostupnost
Acronis Recovery pro MS SQL Server je k dispozici v anglickém jazyce, česká verze bude k dispozici v průběhu prvního čtvrtletí. Ceníková cena doporučená výrobcem začíná na 9 856 Kč bez DPH za server. Během první poloviny letošního roku nabídne Acronis obdobné nástroje také pro servery Oracle a Exchange.


Komentáře