Acronis uvádí True Image Home 2010

Společnost Acronis dnes uvádí na trh Acronis True Image Home 2010, nejnovější verzi řešení zálohování a obnovy dat pro koncové uživatele. Software založený na patentované technologii diskového imagingu nyní přichází s nepřetržitou ochranou systému, kompatibilitou s Windows 7 a s online zálohováním.


Acronis True Image Home 2010 je podle dodavatele pojistkou pro uživatele před upgradem na operační systém Windows 7. Vytvoření plného záložního image pomocí Acronis True Image Home 2010 před upgradem na Windows 7 poskytuje možnost snadno a jednoduše obnovit celé PC včetně operačního systému, aplikací, aktualizací a souborů v případě, kdy dojde k problémům v průběhu upgradu. Navíc umožňuje uživateli snadno obnovit data díky možnosti přístupu do Acronis image souborů prostřednictvím Microsoft Windows Explorer. Uživatelé mohou rovněž ze záložního souboru vytvořit virtuální stroj a spouštět původní instalaci PC v prostředí Windows 7 pomocí vizualizačních nástrojů Microsoft, VMware nebo Parallels.

Acronis Nonstop Backup nabízí uživatelům úplnou ochranu systému a dat díky automatickým inkrementálním zálohám, a tak možnost vrátit se kdykoliv zpět do jakéhokoliv časového bodu.

Komponenta pro online zálohování, která je v Acronis True Image Home 2010 nově zařazena, dovoluje uživatelům zálohování souborů a adresářů přes Internet do zabezpečeného prostoru. Acronis tak nabízí uživatelům pomocí jediné aplikace spravovat veškeré úlohy zálohování a obnovy od vytváření plných image souborů pevných disků až po online zálohování specifických souborů a adresářů.Komentáře