ActivityMon 1.5 monitoruje navštívené webové stránky

Společnost Advanced Software uvedla verzi 1.5 svých produktu ActivityMon, určeného pro sledování činnosti uživatelů na počítači, především pak zaměstnanců v pracovní době.


Nová verze 1.5 představuje monitorování navštívených webových stránek, umožňuje správci IT získat kompletní přehled o historii navštívených webových stránkách uživatelem, včetně kompletní adresy URL a času stráveného na jednotlivých stránkách. Aktuálně jsou podporovány nejrozšířenější webové prohlížeče jako Internet Explorer, Mozilla Firefox a Opera. Nově představený prohlížeč Google Chrome bude následovat v některé z aktualizací produktů.

Další novinkou verze 1.5 je možnost distribuce sledovaných aktivit prostřednictvím e-mailu protokolem SMTP. Správce systému si tak pro distribuci dat aktivit může vybrat ze tří možností: sdílené složky v rámci LAN, FTP přístup na vzdálené servery a zasílání e-mailem prostřednictvím SMTP.

Některé další vlastnosti nové verze 1.5:

  • prohlížeč aktivit nově umožňuje vybrat časový interval z možností jako dnes, včera, tento týden, předchozí týden, atd.
  • produkty jsou připraveny pro práci na terminálových serverech
  • zlepšena kompatibilita s 64bitovými Windows XP
  • Aplikaci ActivityMon je možné stáhnout ze stránek www.ActivityMon.com.    Komentáře