Aplikační servery umožňují hostovat podnikové aplikace

Aplikační servery ACTIVE 24 umožňují hostovat aplikace typu ABRA, Pohoda, Money, a to jednoduše, rychle a bezpečně. K aplikacím lze přistupovat odkudkoliv, uživatel nepozná, že běží mimo kancelář. Šetří čas, starosti s údržbou a náklady na hardware nebo operační systém. Servery lze vyzkoušet zdarma.


 

Co to jsou Aplikační servery

 

Aplikační servery jsou v podstatě virtuální managed servery, na kterých je možné provozovat aplikace typu ABRA, Pohoda, Money, atd., a ke kterým lze vzdáleně odkudkoliv přistupovat pomocí vzdálené plochy. Hlavní výhodou APS je fakt, že zákazník, který potřebuje provozovat svoji aplikaci, nepotřebuje pořizovat hardware a licence k operačnímu systému, jednoduše si svoji aplikaci nainstaluje na připravený APS server, který je mu k dispozici formou pronájmu okamžitě po objednání. Veškerá data jsou zálohována a v bezpečí, servery jsou pod neustálým monitoringem, zákazníkům je také k dispozici technická podpora pro servery v režimu 24/7.

Uživatel aplikace vůbec nepozná, že aplikace běží mimo kancelář, vše je pro něho úplně stejné, jako kdyby měl aplikaci nainstalovánu lokálně a to včetně tisku nebo ikony na ploše své obrazovky.

 

Schéma platformy pro APS servery:

 

Pro koho jsou Aplikační servery určeny

 

Služba Aplikační servery je užitečná především ve dvou konkrétních případech. Firma potřebuje rychle zprovoznit nové řešení, například prodej nebo logistiku. Zároveň požaduje řešení s minimálními náklady na provoz a nulovými investicemi. Druhou typickou variantou je podnik, který danou aplikaci již používá, ale vlastní technické řešení je nevyhovující z důvodu zastaralého hardwaru. V obou případech jsou Aplikační servery tím nejlepším řešením.

Více informací na: http://www.active24.cz/produkty-a-sluzby/servery/aplikacni-servery/

nebo tel.: 234 262 052Komentáře