Astaro Security Gateway 7.3 - uživatelé nemusí nastavením obtěžovat správce

Přepracovaný uživatelský portál má umožnit lepší správu whitelistů, spamových karantén a falešných poplachů, a to bez závislosti na síťových administrátorech (tj. přímo jednotlivými uživateli). Portál dává zaměstnancům také možnost vytvořit VPN spojení a nastavit si vzdálený přístup.Astaro Corporation uvádí Astaro Security Gateway 7.3. Nejnovější dostupná verze nabízí podle dodavatele více než 100 nových či vylepšených vlastností pro zabezpečení e-mailové komunikace.

Změny byly provedeny například v uživatelském portálu (UserPortal), který nyní umožňuje snazší správu emailů a VPN připojení. Vylepšený je také e-mailový engine, který je rychlejší a přesnější. Přidán byl prohlížeč obsahu Active Directory a také systém šifrování e-mailů.

Přepracovaný uživatelský portál má umožnit lepší správu whitelistů, spamových karantén a falešných poplachů, a to bez závislosti na síťových administrátorech (tj. přímo jednotlivými uživateli). Portál dává zaměstnancům také možnost vytvořit VPN spojení a nastavit si vzdálený přístup.

V nové verzi 7.3 byl přepracován šifrovací engine tak, aby byla tato forma zabezpečení e-mailové komunikace dostatečně jednoduchá a současně cenově dostupná i pro menší firmy. Nový systém šifrování umožňuje, aby byly zprávy automaticky podepisovány a zabezpečeny v síťové bráně, přičemž toto řešení odstraňuje potřebu aktivní participaci zaměstnanců v tomto procesu. Tato funkce je dostupná zdarma jako součást Mail Security subskripce.

Produkt Astaro Security Gateway V7.3 je dostupný prostřednictvím společnosti Annex Net, partnera společnosti Astaro. Zákazníci využívající produkty Astaro si mohou stáhnout nejnovější verzi na webu www.astaro.com. Nejnovější verze Astaro Security Gateway je dostupná jako hardwarové, softwarové nebo virtualizované řešení, a to za ceny od 345 euro.


Komentáře