Astaro Security Gateway 7.5 přináší zvýšený výkon IPS

Astaro uvedl Security Gateway verze 7.5, která podle dodavatele přináší vyšší výkon IPS systému, podporu multicast směrování a sledování využití šířky pásma v reálném čase.


Astaro uvádí, že Security Gateway verze 7.5 obsahuje více než 50 nových funkcí a vylepšení. Jednou z nových vlastností je nová verze IPS subsystému, která zvyšuje výkon a propustnost IPS až o 400% díky efektivnímu využití vícejádrových procesorů. Vylepšený IPS systém nyní obsahuje schopnost detekce útoků zveřejňovaných v rámci programu MAPP (Microsoft Active Protection Program). To zajišťuje rychlejší a účinnější ochranu proti novým a ještě nezveřejněným zranitelnostem produktům společnosti Microsoft.

Nejnovější verze Astaro Security Gateway přidává možnost sledování využití šířky aktuálně využívaného pásma v reálném čase, a tak vidět, kdo v daném okamžiku využívá linku do Internetu. Společnost Astaro také vylepšila funkce systému Webové bezpečnosti přidáním „captive“ portálu umožňující automatické přesměrování a ověření uživatelů a hostů. Tuto funkci mají využívat například hotely, stadiony a konferenční centra a umožní jejich zákazníkům a návštěvníkům možnost zabezpečeného přístupu k Internetu bez nutnosti měnit nastavení v klientských počítačích.

Astaro Security Gateway verze 7.5 nyní podporuje multicast směrování založené na PIM-SM. To umožňuje nasadit produkty Astaro v prostředí datové výměny v reálném čase jako je audio/video streaming, IPTV a další.

Zákazníci s platným Maintenance kontraktem obdrží upgrade na verzi 7.5 zdarma. Upgrade je možné provést automaticky přímo z prostředí Astaro Security Gateway.

 Komentáře