Avast má 50 milionů registrovaných uživatelů

První registrace proběhla v lednu 2002, 40 000 000. v říjnu 2007.Společnost Alwil Software oznámila, že antivir Avast si zaregistrovalo již 50 000 milionů uživatelů.

Eduard Kučera, spoluzakladatel a CEO ALWIL Software, mj. uvedel: "...již brzy bude uvedena verze 4.8 produktu avast! Antivirus, do které jsme přidali anti-spyware schopnosti s certifikátem West Coast Labs Checkmark, anti-rootkit světové úrovně a vyspělou sebeobranu avastu samotného."

První registrace proběhla v lednu 2002, 40 000 000. v říjnu 2007.

avast! antivirus je pro osobní počítače dostupný ve dvou verzích: avast! Home Edition je nabízena zdarma pro domácí nekomerční použití, ke stažení je dostupná na serverech avast.com a download.com. Použita může být po bezplatné registraci na avast.com. avast! Professional Edition může být použita v domácím i komerčním prostředí, tvoří i součást Professional Family Packu, který slouží pro ochranu až deseti uživatelů a jednoho Windows Home Serveru. avast! Professional i avast! Professional Family Pack je ke stažení, vyzkoušení a zakoupení dostupný na webu avast.com nebo u autorizovanýchresellerů produktu.


Komentáře