Barracuda Link Balancer chrání připojení k internetu před výpadky

Barracuda Link Balancer průběžně sleduje parametry jednotlivých připojení, jako je jeho dostupnost, vytížení, kapacita či chybovost. V případě výpadku jednoho druhu připojení může automaticky provést přechod na alternativní konektivitu...Společnost Barracuda Networks doplnila svoji nabidku bezpečnostních řešení o produkt Link Balancer.

Podle dodavatele poskytuje toto řešení uživatelům robustní a výkonné řešení pro správu a řízení více různých způsobů internetového připojení. Zařízení dokáže optimalizovat provoz několika internetových linek, realizovaných například jako T1s, T3s, xDSL, CATV od jednoho či více poskytovatelů.

Barracuda Link Balancer průběžně sleduje parametry jednotlivých připojení, jako je jeho dostupnost, vytížení, kapacita či chybovost. V případě výpadku jednoho druhu připojení může automaticky provést přechod na alternativní konektivitu, takže zákazník má na své síti stále k dispozici spojení do Internetu. Snadno ovladatelné webové rozhraní pak dává administrátorům k dispozici přehledné statistické údaje o všech důležitých parametrech internetových připojení.

Zařízení je dostupné ve třech modelech Barracuda Link Balancer 230, 330 a 430.
V České republice je distributorem zařízení Barracuda společnost Gesto Communications.

Viz také:
Firewall pro 100 000 e-mailových adres
Barracuda Message Archiver s podporou RAID


Komentáře